www.lksvitrum.fora.pl
www.lksvitrumpl.pl.tlForum www.lksvitrum.fora.pl Strona Główna Sezon 2009/2010 / Mecze 14 kolejka Vitrum Wola Uhruska vs Brat Siennica Nadolna
Obecny czas to Śro 19:34, 12 Gru 2018

Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Ile punktów wywalczy nasz LKS z Bratem Siennica Nadolna?

trzy
100%
 100%  [ 2 ]
jeden
0%
 0%  [ 0 ]
żadnego
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 2


Autor
xxx
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Wto 16:50, 09 Mar 2010

Wiadomość
14 kolejka Vitrum Wola Uhruska vs Brat Siennica Nadolna
Pytanie do kibiców: Jak tam szykujecie jakaś fetę na inauguracje rundy rewanżowej sezonu 2009/2010?

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez xxx dnia Wto 8:07, 16 Mar 2010, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty xxx

Autor
Eugeniusz87
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Wto 16:56, 09 Mar 2010

Wiadomość
Nie ma dobrej fety w okolicy,raczej nie:D

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Eugeniusz87

Autor
xxx
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Wto 20:06, 09 Mar 2010

Wiadomość
He he wiedziałem ze będzie takie skojarzenie ;p chodzi mi o oprawę?

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty xxx

Autor
Eugeniusz87
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Czw 21:09, 11 Mar 2010

Wiadomość
Jak myslicie jakim składem powinien zagrac Vitrum z Bratem na inauguracje sezonu?W gazetach piszą,że trener stawia na młodzież,ale czy w tej sytuacji jaką mamy teraz w klubie(grozi spadek) bedzie to dobre posuniecie? Nie lepiej zeby zagrali jak najbardziej doswiadczeni?Choc tez jestem za tym zeby dawać jak najwiecej ogrywac sie młodym zawodnikom,uważam jednak,że pierwsze mecze należy zacząć od pewniaków,jeżeli jeszcze tacy są........

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Eugeniusz87

Autor
xxx
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Pią 12:43, 12 Mar 2010

Wiadomość
Miejmy nadzieje, że trener Wysokiński na tyle pozna drużynę, że będzie wiedział, kogo wystawić na takie mecze jak z Bratem. Zgodzę się z Tobą, że trzeba stawiać na doświadczonych graczy chodź mamy też dużo młodych zawodników, którzy bardzo dobrze się prezentują słyszałem ze wracają do Vitrumu Paweł Paśnik i Damian Danielak a to już duże wzmocnienie tylko, kto zagra w ataku? bo chyba nie głąb :/

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty xxx

Autor
Eugeniusz87
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Pią 20:57, 12 Mar 2010

Wiadomość
Właśnie atak najbardziej martwi;/ Przydałby sie taki rasowy snajper jakim był Zalo,ktos kto przetrzyma piłe z przodu,wymusi jakis faul,dobrze gra glową,no niestety na dzien dzsiiejszy nie widze takiego zawodnika,choc moze sredni z Walaszków coś pokaże,warunki i technike ma,ale nie ma doswiadczenia w meczach o stawke;/Potrzebny polnie nam rasowy napastnik bo poprostu nie bedzie komu strzelac bramek,Obym sie mylił......

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Eugeniusz87

Autor
Gonzo
Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wola Uhruska
Sob 13:15, 13 Mar 2010

Wiadomość
no rasowych napastników to raczej nie ma w tym klubie aktualnie , Paweł Dybek może sie sprawdzić, jak narazie dobrze sie prezentuje. a kto według Was powinien zagrać w obronie bo z tego co słyszałem to tez tam sie szykują niezłe roszady , ma być gra w lini , nie bedzie ostatniego stopera Tomka, nie wiadomo czy sie sprawdzą założenia trenera co do gry w lini

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Gonzo

Autor
Eugeniusz87
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Sob 18:21, 13 Mar 2010

Wiadomość
Na obrone jest zapas ludzi,Krystian Czerpak Mateusz Polak,,Arek Stasiejko,Wiesiek Pawluk,Michał Wielgus,mysle,że jest z czego wybierac,Z tego co słyszałem ostatnio na obronie grali Danielak,G.Cholawo i P.Wielgus,ale moim zdaniem bardziej przydaliby sie w pomocy,no ale trener wie najlepiej jak poustawiac chłopaków,zna ich obecne możliwosci:) Jutrzejszy sparing duzo pokaze.....bo rywal jak by nie było wymagający bedzie,przede wszystkim maja szybkich i wysokich napastnikow,takze sprawdzian dla obroncow.POWODZENIA!!!!

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Eugeniusz87

Autor
smuda 2
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Pon 21:03, 15 Mar 2010

Wiadomość
no tak, zgadzam sie z Eugeniusz87, ale z drugiej strony jezeli zabierzesz Danielaka i Wielgusa P. z obrony ( bo Cholawo raczej gral jako pomocnik, jezeli gral na obronie to chyba sporadycznie) to kogo za tych dwoch zawodnikow sie postawi? MANEKINY? chodzi mi o to, ze oni grali na tych pozycjach i sie sprawdzali (mozna powiedziec ze trzymali obrone), to pozostalych zawodnikow trzeba testowac na innych pozycjach!!!!!!!!!!!!!

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty smuda 2

Autor
rokez
Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Wto 10:27, 16 Mar 2010

Wiadomość
Panowie spokojnie, do startu jest jeszcze duzo czasu, znajdzie się i napastnik:) a co do gry młodymi ludzmi to nie ma sie co obawiac, ani na co czekac, skoro dobrze sobie radza to czemu maja siedziec na ławce ze wzgledu na wiek? rywalizacje wygra lepszy, a uwierzcie ze rywalizacja jest ogromna( jesli ktos widzial jakis trening, to rozumie o czym mowie)

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty rokez

Autor
Eugeniusz87
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Sob 21:37, 03 Kwi 2010

Wiadomość
Juz za tydzien start ligi i bardzo ciężki mecz z Bratem Siennica Nadolna.Brat zajmuje drugie miejsce w tabeli i dodatkowo bedzie chciał sie zemscic za porazkę z rundy jesiennej.Nasza druzyna jeszcze jak widac nie złapała odpowiedniego rytmu(patrząc po sparingach,było ich za małO,a jak juz były to z jakimis kołkami!!!)i pierwsze mecze moga byc wielkim zaskoczeniem dla nas,ale badzmy cierpliwi i nie pozwolmy innym starym kibicom obnażac naszych zawodnikow.Panowie,młody zespoł,mało doswiadczony,wiec trzeba bedzie czasu żeby sie razem zgrali i rozkrecił:)Nie liczmy odrazu na kokosy,cel to sie utrzymac...My robmy swoje na trybunach a chłopaki na boisku!!!!WYGRAMY,PRZEGRAMY,JEBAŁ TO PIES,TYLKO VITRUM LKS!!!!Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Eugeniusz87

Autor
smuda 2
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Pon 16:14, 12 Kwi 2010

Wiadomość
Tu nie ma czasu na zgranie drużyny, na to był czas w przerwie zimowej, to w jaki sposób trener przygotował drużynę w rundzie rewanżowej będzie już widać tak mi się wydaje już po pierwszych 3 może 4 meczach, pomimo tego iż te pierwsze mecze V gra można powiedzieć z drużynami które rozdają karty w tej lidze to musimy ugrać jakieś pkt, a co do tych starszych kibiców to jak ty możesz ich powstrzymać przed tym, że jeżeli nie będzie szło jakiemuś zawodnikowi w meczu to od razu polecą na niego ku..., a jeżeli to jakiś jeszcze będzie młody zawodnik, to już może pograć bez presji kibiców chyba tylko raczej na wyjazdach i to sporadycznie!!! jedyna rada, to kup im 5 l spirytusu, rozrób to i niech idą pić do parku i rozp..... ich w tym parku ( lekko mnie poniosło) heh, nie ma rady na tych kibiców, pewnie nie jeden zawodnik przestał wierzyć w swoje umiejętności po ich dopingu!!!! trochę chaotycznie o tym napisałem ale myślę że wiadomo o co chodzi!!! wracając do tego zgrania - Eugeniusz 87 - żyjesz piękną ideą młodej drużyny, ale w większości kibice w Woli liczą bardziej na efekty pracy z nowym szkoleniowcem a w rezultacie utrzymania w "okręgówce"!!! pzdr

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty smuda 2

Autor
Ricardo
AdministratorDołączył: 28 Paź 2008
Posty: 40
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wola Uhruska
Śro 19:44, 14 Kwi 2010

Wiadomość
14 kolejka Vitrum Wola Uhruska vs Brat Siennica Nadolna nowy termin meczu 21.04.2010r.(środa) mecz w środku tygodnia ale mam nadzieje ze to nie przeszkodzi kibicom w zebraniu sie w jak największym gronie jak i w oprawie meczu "MUSIMY TAM BYĆ!!!,,

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Ricardo

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum www.lksvitrum.fora.pl Strona GłównaSezon 2009/2010 / Mecze14 kolejka Vitrum Wola Uhruska vs Brat Siennica Nadolna
Obecny czas to Śro 19:34, 12 Gru 2018
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - Glass˛ Created by DoubleJ(Jan Jaap)
Regulamin